Biz Kimiz?


1986 yılında Adıyaman’da doğan ZAFER EGE ortaöğretimini 2000-2005 yılında Alpaslan Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. 2005 yılı Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2010 yılında başarıyla tamamlayarak, İzmir Barosu’nda avukatlık stajını başlatmıştır.

2013 yılında Ankara Barosuna kaydolan Av. Zafer EGE, adaletin ve hukukun üstünlüğüne ve saygınlığına katıksız bir inançla kendisine ait Av. Zafer EGE Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosu’nu kurmuştur.

Ankara Barosunun İcra ve İflas Hukuku Kurulu üyesi olan Av. Zafer EGE , yürütmekte olduğu bu görevde deneyimlerini aktarmaya devam etmektedir.

Av. Zafer EGE , ilkelerinin, görev ve sorumluluklarının verdiği enerjiyle dinamik; kapsamlı ve yaratıcı çözümleri üretebilecek şekilde güçlü; güncel gelişmelere ve teknolojiye başarıyla uyum sağlayan duruşuyla yenilikçi; hukukun ruhuna duyduğu saygı ve uygulamanın gerektirdiği titizlik konusunda bilinçli tutumuyla güvenilir; ve amacı doğrultusunda adil ve gerçekçi bir hukukçudur.

Büromuzda Kamu Hukuku, Özel Hukuk ve İcra departmanı olarak üç ayrı servis oluşturulmuştur. Kamu Hukuku ve Özel Hukuk alanlarında emekli hakimlerimizin bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak, davanın açılışından kesinleştirilmesine kadar tüm süreci uzmanlıkla yürütmekteyiz.

Başlangıçta İzmir, Antalya, İstanbul, Adana, Erzincan, Burdur, Adıyaman olmak üzere bağlantılı ofislerimiz ile birlikte Türkiye’nin her noktasında hizmet verebilmekteyiz.

Daha Fazlası İçin

Zafer Ege Hukuk Bürosu Olarak Biz Kimiz?


Zafer Ege Hukuk Bürosu'nda değişen ve globalleşen dünya ve hukuk düzenlerine göre organize olan kendi branşlarında özelleşmiş bir hukuk firmasıyız. Tutarlı, sabırlı ve ilgi alanlarımızda uzmanız. Değişen dünya ile birlikte ortaya çıkan her yeni dosyayı gerekli ilgi ve özenle inceliyoruz.Sizlere sunduğumuz hizmetin ayrılmaz bir parçası, müşterilerimizin gerekli hukuki ihtiyaçları doğrultusunda doğru kararlar alabilmeleri için, kendileriyle yakın bir çalışma ortamı oluşturuyor ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

UYARI: Bu sitede yer alan bilgiler, makaleler, kararlar ve sair paylaşımlar Avukatlık Kanunu, TBB Reklam Yasağı Yönetmeliği ve TBB Meslek Kuralları ile ilgili mevzuat hükümleri dikkate alınarak ve meslek itibarını zedeleyecek her türlü tavır ve davranıştan özenle kaçınılarak hazırlanmaktadır. Site içeriğindeki paylaşımların herhangi birinde reklam, tanıtım, pazarlama, iş sağlama amacı güdülmemektedir. Bu sebeple, bu bilgilerin profesyonel danışmanlık hizmeti yerine geçtiği kabul edilmemelidir. Site içeriğinde bulunan her türlü paylaşım Zafer Ege ekibinin bilgi ve emeğinin ürünü olup, FSEK kapsamında eser niteliğindedir ve izinsiz kullanımı yasaktır.

Zafer Ege Aydınlatma Metni

Çerez Politikası